O mnie

Wspieram osoby, które chcą coś zmienić w pracy i w życiu prywatnym, szkolę z komunikacji, wystąpień i prezentacji, technik sprzedaży, zarządzania czy efektywności osobistej. Bardzo zależy mi byś wzrastała / wzrastał a przez to stawał się coraz lepszą i  szczęśliwszą osobą.

Jak praktycznie wykorzystać wiedzę naukową o ludzkim systemie nerwowym? Jak przełożyć wiedzę psychologiczną na codzienne funkcjonowanie? Jaki związek ma inteligencja emocjonalna ze szczęściem i sukcesem zawodowym? Jak zwiększyć swoją skuteczność w zmiennym i nieprzewidywalnym świecie? Jak wpłynie samoświadomość pojedynczych osób na dobrostan na Ziemi? Jak To niektóre pytania, które pchają mnie wciąż do przodu. Mam olbrzymi szacunek dla wiedzy i starannie oceniam wiarygodność źródła a potem szukam jej zastosowania.

Nazywam się Małgorzata Gutowska-Sulik. Z wykształcenia jestem magistrem biologii i nauczycielem. Po studiach poważnie rozważałam kontynuację kariery naukowej w kierunku badania ludzkiego mózgu. Ostatecznie związałam się z biznesem farmaceutycznym, gdzie zdobywałam doświadczenia zarówno na samodzielnych stanowiskach, jak i zarządzając zespołem a także jako lider zespołu cross-funcyjnego. Kolejno z wieloma sukcesami i wyróżnieniami zajmowałam się promocją, sprzedażą, zarządzaniem zespołem, szkoleniami, stworzeniem i prowadzeniem działu szkoleń, projektami pro – klienckimi, wprowadzaniem produktu na rynek i marketingiem.  Uczę się nieustannie.

Ukończyłam:

Z
studia podyplomowe w zakresie marketingu i finansów,
Z
certyfikowane kursy NLP (Neurolinguistic Programming) w biznesie,
Z
NLP Praktyk,
Z
NLP Master,
Z
Pharmaceutical Business Diploma sygnowane przez PwC,
Z
szereg polskich i międzynarodowych kursów związanych z rozwojem osobistym i zarządzaniem zespołem, neuroplastycznością, konstelacjami systemowymi i NVC (Nonviolent Communication),
Z
Coaching oparty na Empatii,
Z
Kurs dla konsultantów Insight Discovery,
Z
Akademię Marketingu Farmaceutycznego.
Kurs to zawsze impuls i początek – najważniejsza jest praktyka i wprowadzanie wiedzy w życie, co świadomie robię.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch nastolatków, co daje mi mnóstwo satysfakcji i szlifuje mój niezłomny charakter ;). Do pełni szczęścia i dla zdrowia psychicznego potrzebuję słuchać muzyki oraz wyżyć się fizycznie na powietrzu lub na siłowni. Ważne są dla mnie przyjaciele i rodzina i dlatego dbam o relacje.

Uczenie się, zwłaszcza interesujących mnie aspektów i dzielenie się wiedzą „kręci mnie” od zawsze, jest ekscytująca jak ciekawa podróż. „Co będzie za zakrętem?”. Wydeptałam już kilka własnych dróg. Wiem, jak wyruszać w bezdroża, gdzie jeszcze ścieżki nie było.

Jakie wyzwania stoją przed Tobą?

Referencje

„Very professional and friendly. Customised to target my specific needs. That was an excellent, eye-opening experience. I wish I had done this earlier. I highly recommend it!”

Michal R. Szymanski
Associate Professor and Head of Structural Biology Laboratory at Intercollegiate Faculty of Biotechnology UG & MUG

„Małgorzata coached me during a time I had to make a difficult, professional decision. She walked me through the process of analysing and comparing the two options I had, without imposing her own views. The coaching process helped me to make a conscious and rational decision. I found Małgorzata not only highly professional but also very empathetic. I would recommend her to anyone struggling with the same problem as I did.”

„Sesja coachingowa Małgorzaty Gutowskiej-Sulik to znakomite narzędzie rozwoju osobistego. Po twórczym i bardzo wzmacniającym spotkaniu mam uporządkowane myśli i precyzyjne spojrzenie na realizację najbliższego założonego celu. Szczerze rekomenduję!”

Dominika Żukowska, Founder & Publisher
Redaktorka naczelna w firmie Poławiacze Pereł

Napisz do mnie

Jeśli chcesz umówić się na sesję